Reference Michaela Librová

Z vlastní zkušenosti mohu Michaelu Librovou doporučit jako kvalifikovaného, profesionálního, inteligentního a příjemného člověka pro řešení osobního finančního poradenství a plánování. Jakákoliv schůzka s ní jako s člověkem je inspirativní a probíhá naprosto nenuceně, na rozdíl od spousty jiných finančních "poradců", které jsem poznal. .

Děkuji Marek Zlámal

Děkuji slečně Librové za její ochotu a pomoc při sestavování nových smluv. Byla velmi milá, spolehlivá a časově flexibilní. Její přístup považuji za profesionální. Rozhodně ji mohu všem doporučit a opět její pomoc rád využiji.

Děkuji Petr Procházka

Oceňuji poctivý přístup a široký přehled trhu, pravidelný kontakt s klientem, variabilitu možností a zkušenosti jí rozhodně nechybí. Slečna Míša rozhodně není příkladem "klasického" poradce, kterých jsem již pár bohužel zažil. Je povinností poděkovat za dosavadní spolupráci a na místě je i doporučení. 

S pozdravem Karel Pospíšil

Velmi profesionální a zároveň přátelský přístup. Do ničeho mě netlačila. Vyslechla mé potřeby a zpracovala vše podle mých představ s průběžnou domluvou. Vřele doporučuji. 

Děkuji Erika Světla