Reference Andrea Řádková


Se slečnou Řádkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti, je vstřícná, obětavá a trpělivá, pokud mi není něco jasné, vysvětlí a hledá vždy vhodné řešení, pokud by nastal nějaký problém nikdy neodmítne pomoc. Mohu doporučit každému.

Děkujeme Petra Slavíková

S paní Řádkovou jsme se seznámili díky doporučení své dlouholeté kamarádky. Hledala jsem vhodné pojištění pro domácnost a nebyla si zde jistá, jaké vybrat. Paní Řádková s námi strávila nemalou část času, vše ochotně vysvětluje a dává různé příklady. Jelikož jsme v této době nechtěli nic drahého, dokázal uznat naši situaci a nenutila nic předřazeného, jako se to stává přímo u jednotlivých pojišťoven. Její skvělý výběr se potvrdil o rok později při pojistné události požáru. Vše proběhlo na jedničku a nad očekávání rychle, na rozdíl od našich známých při podobné události. Když jsme zjišťovali, zda se nedají některé smlouvy sehnat levnější a výhodnější, museli jsem ocenit výběr. I konkurence uznala, že mé smlouvy jsou lepší, než co můžou nabídnout. Spolupráce s paní Řádkovou je vždy příjemná a přichází často s novými návrhy na změny, ale zároveň dává široký prostor pro možnosti, požadavky a potřeby klienta. Vždy se na ni rádi obracíme. Svůj čas dokáže věnovat v akutní situaci i v pozdních nočních hodinách.

Děkujeme rodina Kubíková

Jsem velmi spokojená s poradce paní Řádkovou. Je s ní dobrá komunikace, pomůže, poradí, zařídí. Když něčemu nerozumím, tak mi to vysvětlí - je to moc fajn. Je na ni spoleh.

S pozdravem Radmila Kulyková