Naše filozofie

Jsem tu pro vás

Jsme nezávislí poradci společnosti Financial Sense s.r.o.

Důvodem vzniku byl postoj poradenských společností ke klientům. Proto skupina poradců založila Financial Sense s.r.o, která jako vázaný zástupce pro oblast distribuce pojištění úzce spolupracuje se společností Benefit Investment a.s.

Cílem poradců těchto firem je navázat s klientem dlouhodobou spolupráci a kvalitní servis. Dalším cílem firem je také porozumění klienta svým vlastním produktům, cílům a smyslu těchto produktů. Odměnou pro nás je spokojený klient.

Jak vypadá práce s klientem?

Pravidelně komunikujeme s klienty jejich finanční možnosti. Aktualizujeme jejich povinná ručení a havarijní pojištění. Kontrolujeme nastavení smluv životního a úrazového pojištění, aby odpovídalo potřebám klienta. Dále pomáháme chodu a hlavně výnosům jejich naspořených finančních prostředků tak, aby nedocházelo ke ztrátám, nýbrž k výnosům v garantovaných produktech s co největším efektem. Zajímavou službou klientovi je také přepracování půjček a hypoték tak, aby se snížila výše i doba splátek. Do našeho servisu spadá také pomoc s cestovním pojištěním, řešení pojistných událostí, výpovědi smluv, přeskupování finančních prostředků, ...