Reference Libor Dostál


Libor je výborný poradce, vždy mi poradí. Je ochotný. Mohu doporučit. Díky 

Kotovic Jiří

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za ochotu vašeho pracovníka pana Libora Dostála. Na pana Dostála jsem získala kontakt od mé kolegyně z práce, s tím, že jsem nebyla spokojena se současným dodavatelem na dodávku plynu a elektřiny. Pan Dostál mi představil společnost, která se mi může o dodávku energií starat. Líbilo se mi i to, že pokud bych měnila dodavatele, tak vše za mě vyřídí a já si pouze změním trvalý příkaz. To se také stalo. Dnes je to více než rok a musím říci, že jsem spokojená, jelikož vidím i úsporu. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Mazlová Zuzana

Rádi bychom touto formou vyjádřili poděkování panu Liboru Dostálovi, který nám pomohl v nelehké životní situaci. Minulý rok měl manžel autonehodu, při které došlo k poškození cizího majetku v řádech desetitisíců korun. Jednalo se o velmi nešťastnou souhru náhod. Vše bez odkladu bylo pojišťovně řádně nahlášeno a doloženo. Od té doby nás nikdo z pojišťovny nekontaktoval. O více jak půl roku později dostal manžel dopis, ve kterém jej pojišťovna označila za viníka nehody a žádala o uhrazení 100% vzniklé škody a to bez odkladu, jinak by bylo vše podstoupeno soudu a následně by celá pohledávka byla exekučně vymáhána. Vyděšeni vidinou exekuce, jsme požadovanou částku uhradili a poté se obrátili na pana Dostála, abychom se s ním poradili, zda má pojišťovna v této situaci právo po nás vzniklou škodu vymáhat. Pan Libor Dostál měl v tomto jednání naši plnou důvěru, kterou nezklamal. Jeho přístup byl velmi profesionální. Díky panu Dostálovi se nám dostalo vyjádření, proč naše pojistná událost, podle pojišťovny, spadá do vyjímky zákona o povinném ručení. Pan Dostál následně podal odvolání a tím otevřel velmi živou diskuzi. Pokud přišla odpověď z pojišťovny, byli jsme vaším pracovníkem okamžitě informování, nejen o jejich odpovědi, ale i o dalších krocích, které následně chystá podnikat. Po pár týdnech jeho dialogu s pojišťovnou přišlo oznámení, ve kterém nám sdělili, že ukončují vymáhání pohledávky a žádají o zaslání čísla účtu, na který nám zaplacené peníze vrátí!!!!

Díky panu Dostálovi jsme do čtyř dnů dostali své peníze zpět!!!!
Také nám "ušil" životní pojištění celé rodiny a k tomu spoření přímo na míru a to k naší velké spokojenosti. Všem jeho profesionální služby vřele doporučuji. Vždy jsme s manželem byli k finančním poradcům velmi skeptičtí a nedůvěřiví, ale po zkušenostech s vaším pracovníkem víme, že jsme našli rodinného finančního poradce, který byl pro nás v těžkých chvílích oporou a hlavně nadějí ve spravedlnost. Děkujeme.
Lucie a Martin Gerlichovi

S panem Dostálem jsem se poprvé setkal po doporučení mého známého. Finance není zrovna obor, kterému bych dobře rozuměl, ale p.Dostál mi vše jasně a trpělivě vysvětlil a udělal mi velkou revizi a pořádek v mém hospodaření. Ušetřil mi mnoho finančních prostředků, které mi následně pomohl velmi dobře a efektivně investovat. Za to mu velmi děkuji a přeji celé firmě mnoho takových dobrých a šikovných zaměstnanců. S pozdravem
Kula Libor

Pana Dostála vřele doporučuji, jako obchodníka "na svém místě". Je znalý produktů pojišťoven, dokáže poradit a nalézt tak to nejlepší řešení, jak investovat finance. Nám konkrétně pomohl uzavřít úrazové pojištění pro celou rodinu. Ač jsem zpočátku byla nedůvěřivá k podobným finančním poradcům, změnila jsem názor. Spoustu informací jsem získala a pochopila. Děkuji!
Marie Svobodová

Vážený pane řediteli, před necelým rokem se k nám domů objednal jeden z Vašich pracovníků s nabídkou finančního poradenství. Touto nabídkou jsem nebyla vůbec nadšená, protože již mám s podobnými nabídkami, přístupy a psychologickými manipulacemi své zkušenosti, ale na přímluvu manžela jsem svolila a schůzku jsme potvrdili. Přišel k nám pohledný, mladý muž, který nás postupně seznamoval s produkty a možnostmi spoření, investic a pojištění. Byl velice příjemný a ochotně odpovídal na všechny naše dotazy, kterých nebylo málo. Položila-li jsem otázku, na kterou odpověď nevěděl, vše potřebné mi do další návštěvy zjistil, nebo druhý den telefonicky doplnil. Studovala jsem psychologii a znám tahy a manipulace obchodních i finančních zástupců, ale pan Libor Dostál do této kategorie nezapadá. Pan Dostál je velice laskavý, trpělivý a ochotný finanční zástupce, který produkty nabízí a nevnucuje. Práce ho viditelně baví a jeho snahou je klientovi pomoci ušetřit a zaopatřit se, nikoli ho obrat o peníze, jak by se dalo v dnešní době čekat. Stal se našim rodinným finančním poradcem a dalo by se říct i přítelem.

Přeji Vaší společnosti více pracovníků, jako je pan Dostál, neboť jen takoví budou Vaší firmě dělat čest a dobré jméno.
Šustrová Lucie

Pana Dostála jsem poznala na svatbě mé sestry, udělal na mě velice dobrý dojem. Nikdy jsem nechtěla zvát domů žádného poradce, ale protože jsem p. Dostála znala, tak jsem ho domů pozvala. Musím přiznat, že jsem byla mile překvapena profesionalitou a osobním přístupem p. Dostála. Poskytl nám detailní analýzu, navrhl a realizoval změny k lepším službám a produktům. Pomohl nám snížit náklady na pojištění. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.
Petrová Vítězslava

S panem Dostálem byla spolupráce velice příjemná. Seznámila jsem se s ním na svatbě mé dcery, kde hrál na harmoniku. Pomohl a poradil s financemi celé naší rodině. Byla jsem mile překvapená z jeho vystupování a jak dokáže terminologii týkající se financí vysvětlit na praktických příkladech. Těším se na další naši spolupráci.

Grošofová Zdeňka