Reference Martin Tatíček


Velice si vážím, že po té co jste vyhodnotil mou finanční situaci, zajistil jste mi veškeré smlouvy, výhodné jste ponechal, nové jste nastavil dle mých potřeb a nemusela jsem se o nic starat. Konečně jsem našla finančního poradce, který je se mnou v kontaktu a průběžně mě informujete o situaci na trhu ohledně pojištění i investování. Servis, který pan Tatíček nabízí jsem ještě nezažila! Jednou větou: jsem spokojena!

Vaše klientka, Petra Skalníková

Potřebovali jsme s manželem poradit s pojištěním a rodinnými financemi. Nejdřív jsme se chtěli obrátit na nějakou konkrétní pojišťovnu. Zjistili jsme však, že je to džungle různých "zaručených a skvělých" nabídek. Není lehké se v této džungli zorientovat. Pana Tatíčka jsme oslovili na základě pěkných referencí naší dobré známé. Musíme konstatovat, že reference se nám potvrdily. Pan Martin Tatíček je profesionál na svém místě, vždy výborně připravený a se srozumitelným výkladem i pro laiky jako jsme my. A co oceňujeme nejvíce je to, že jeho odpovědi na naše dotazy byly vždy přímé a objektivní. Nikdy jsme z jeho práce neměli pocit, že nás tlačí k nějakému rozhodnutí, které by bylo výhodné především pro něj. Nyní víme, že máme kvalitní a funkční pojištění. Těšíme se na další spolupráci a jeho služby finančního poradce můžeme jen doporučit.

Radka a Bohuslav Michalíkovi

Martin Tatíček to je dokonalá spolupráce, vystupování, komunikace a osobní přístup . Posoudí více variant vybere a doporučí tu správnou nabídku. Vše pečlivě vysvětlí a se vším pomůže. Vyřídil mi i ukončení staré pojistky nemusela jsem se o nic starat. Práci, kterou odvádí je na 100%. Určitě doporučuji a za vše děkuji :-)

Klientka Žáková Veronika

Pan Tatíček má opravdu skvělý přístup k lidem i ke své práci kterou odvádí opravdu dobře. Naprostá spokojenost se vším co pro nás udělal a věřím že v budoucnu ještě udělá. Spolupráci s Martinem mohu jen a jen doporučit. 

klient Dvořák Radek

Naprosto dokonalá spolupráce, s Martinem je skvělá domluva ve všem, od času schůzky po každé konkrétní řešení. Při první poj. události jsme nemuseli s pojišťovnou vůbec komunikovat, všechno nám zařídil. Po zkušenosti s naší poslední poradkyní máme konečně někoho, kdo tomu co dělá rozumí.

Rodina Skalníkova