Reference Roman Hudec


Velice příjemné setkání, které bylo pro naši rodinu přínosné nejen finančně. Skvělá možnost vyřešit vše z domu. Pan Hudec je flexibilní, profesionální a efektivní :-)

klient Kunc Marek

Rychlá spolupráce v kteroukoliv dobu. Pan Hudec vysvětlí vše potřebné, odpoví i na šťouravé otázky. Na schůzku má připraveno několik modelů, všechny vysvětlí i na praktických příkladech. Osobně jsem byl překvapen lidským přístupem a množstvím zkušeností.

klient Zlámal Radek

Po dlouhé době jsem využila služeb někoho, u koho je evidentní, že ho práce baví a snaží se pro klienta udělat maximum. Cílem naší schůzky bylo přefinancování hypotéky a musím říci, že bylo vidět, že pan Hudec problematice rozumí a má všeobecný přehled. Vše proběhlo bez komplikací a hlavně všechno zařídil, takže na mě už v podstatě nezbyla žádná práce. Když vezmu v úvahu, že mě jeho snažení finančně nic nestálo a ještě jsem ušetřila spoustu času, není co dodat. Naše spolupráce pokračuje a kdykoli se na něj obrátím, vždy poradí, pomůže. Pozitivní ohlasy mám i od svých známých, kterým jsem ho doporučila. Jen více takových poradců, kteří vědí, co dělají.

Klientka Dostálová Jiřina

S Romanem Hudcem jsme velice spokojeni. Lepšího finan.poradce jsme neměli. Vždy když potřebujeme poradit ihned nám poradí a pomůže co je pro nás nejlepší. Kdykoli potřebujeme přijede, vždy velmi ochotný. Lepšího poradce jsme si nemohli přát. Hlavně dle zkušeností co mám neni to typicky pojišťovací poradce který se snaží vám vnutit pojištění za každou cenu. Hlavně myslí na to co by bylo pro nás nejlepší a toho si moc cením. Všem bych ho dopručila výborný člověk

Marcela a Tomáš Vozákovi

,, Pan Hudec mě spravuje všechny finanční produkty, které využívám pro svoje podnikání. Vždy mě pomůže vyplnit veškeré formuláře např. pojistné plnění v případě škodné události atd. Dokáže vždy velmi dobře vysvětlit výhody, ale i nevýhody, dle nabízených produktů. Cením si jeho férovosti. Je to spolehlivý člověk, kterého můžu doporučit i svým známým.''

Dominik Bártek

Dobrý den,děkuji za práci poradce pana Hudce Romana,který k nám pravidelně jezdí na schůzky a jelikož jsme s ním velice spokojený posílám samé pozitivní reference na jeho osobu. V poslední době nám poradil jak nejlépe investovat peníze na bankovním trzích a řešení dalších věcí týkající se pojišťovacích záležitostí.Pana Hudce doporučujeme i ostatním lidem.

Hana a Robert Lukešovi

Dobrý den, děkuji Romanovi Hudcovi za kvalitní a ochotnou práci finančního poradce. Pan Hudec se o nás stará od roku 2011, a to tak ,že k nám jezdí pravidelně 1x za rok 250 km do našeho bydliště Orlová-Lutyně. Vždy nám poradí a kdykoliv se na něj můžeme obrátit co se týká likvidací našich pojistných událostí. Líbí se nám jeho přístup, že smlouvy jsou nastaveny pro nás a ne obráceně,aby z toho měla užitek pojišťovna nebo poradce. Jelikož i u nás bylo již dříve několik poradců od konkurence z našeho regionu, nikdo neměl takový profesionální přístup jak pan Roman Hudec

Andrea a Antonín Neškerovi

Dobrý den, chtěli bychom podat reference na práci Romana Hudce. Stará se o nás od roku 2010 a slovo stará je opravdu na místě. Pan Hudec nám vždy vše jasně,trpělivě vysvětlí a udělá revizi a pořádek v našem rodinném hospodaření. Ušetřil nám mnoho finančních prostředků, které jsme dětem následně velmi dobře a efektivně zainvestovali. Děkuji a přeji celé firmě mnoho takových dobrých a šikovných poradců. Pan Roman Hudec je člověk na svém místě.

Daniela a Ivan Kočíkovi

Chtěli bychom zhodnotit práci pana Romana Hudce a jeho přínos pro naši rodinu. S panem Romanem Hudcem spolupracujeme asi čtvrtým rokem a můžeme říci, že nám velice pomohl se zorientovat v naší finanční situaci a svými doporučeními nám ušetřil spoustu času, práce a peněz. Kdykoli potřebujeme poradit s nějakou pojistnou událostí nebo finančním problémem ve velmi krátkém čase vše k oboustranné spokojenosti vyřešíme. S jeho prací jsme velice spokojeni a doporučujeme ho dále našim známým.

Petra a Jiří Novákovi

Tímto bych ráda poděkovala panu Romanovi Hudcovi za služby, které nám poskytuje v oblasti pojištění a investicí (pojištění domácnosti, chaty, povinné ručení, poj. odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění, penzijní fond, investice). Vždy jsme jasně a obsáhle informovaní ohledně produktů a případných novinek, které se trhu nachází. V případě řešení jakýchkoliv změn či dotazů je nám pan Hudec k dispozici . Vřele doporučujeme všem.
Rodina Váchova

S finančním poradcem panem Hudcem mám velmi dobré zkušenosti. Vždy velmi ochotně, rychle a kompetentně poradí. Vyřídí všechny potřebné záležitosti - vše ohledně pojištění, spoření nebo investic.Cením si zejména profesionality a ochoty.
MUDr Eva Pelikánová