Reference Vojtěch Dvořák


Na pana Dvořáka jsem dostal doporučení od syna. S navrženém řešením zajištění mého příjmu, majetku a penze jsem naprosto spokojen. 

Klient Starý Václav

S panem Dvořákem jsem v kontaktu od počátku jeho kariéry finančního poradce. Zpočátku jsem mu sice moc nevěřil, protože byl mladý a nezkušený, ale během krátké chvíle si získal moji důvěru. To především svým aktivním (ne vtíravým!!) a individuálním přístupem. Každá schůzka se nesla v profesionálně-přátelském duchu, vše potřebné pečlivě vysvětlil, dokázal odpovídat na všechny mé dotazy. Byl se mnou velmi trpělivý. Líbí se mi, že si zakládá na osobním přístupu. Po uplynutí neurčité doby od poslední schůzky se ptá, jestli je vše v pořádku, jestli všemu rozumím apod. Orientuje se v mnoha odvětvích od životního pojištění, investic, až např. po vyřízení hypoték. Pan Dvořák je pro mě jednička v daném oboru. Nikdy bych nešel za jiným finančním poradcem.

Spokojený klient p.Homola

Spolupráci s p. Dvořákem mohu na 100% doporučit. Je na něj velké spolehnutí a pokaždé když něco potřebuji tak ihned vyhoví. Velmi dobře poradí a moc dobře ví co dělá. Mám v něm velikou důvěru. A moc mu děkuji. Vřele doporučuji!!!!

Jana Smejkalová - klient

Spolupráce s pane Dvořákem je vždy naprosto bez problémová a profesionální, jsem rád, že existují takhle perfektní služby - vlastní kompletní poradenství ohledně životního, neživotního pojištění a další - vše dle mých potřeb. Doporučuji kudy chodím. Takto to má vypadat.

Karel Zlámal - spokojený klient