Reference Vojtěch Hron


Příjemné vystupování, bezproblémová komunikace, srozumitelné vysvětlení, vše k vaší spokojenosti, co víc dodat, prostě člověk na svém místě, své práci rozumí a dělá jí rád.

rodina Buchtova 

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali panu Vojtěchu Hronovi za jeho péči. Je naším finančním poradcem pět let. Za tu dobu pro nás vyřešil veškeré financování k maximální naší spokojenosti tak, aby bylo pro nás srozumitelné. Je velmi ochotný a spolehlivý.

Děkujeme manželé Kotíkovi

Dobrý den,

rád bych vyjádřil díky panu Vojtěchu Hronovi za spolupráci. Je mým finančním poradcem již několik let. Byl mi velmi nápomocen v době, kdy jsem byl v dlouhodobé pracovní neschopnosti. Veškerou dokumentaci ke škodné události vyřídil a zajistil vše potřebné. Jeho přístup je nejen profesionální, ale hlavně lidský. Stejně skvěle se mi stará o povinná ručení mých aut a bleskově řeší drobné nehody. Kdykoliv mu zavolám je příjemný a vstřícný. Přeji mu nadále mnoho spokojených klientů a ještě jednou díky.

Martin Škrdla, Třešť

Dobrý den, chtěla bychom tímto dopisem poděkovat panu Vojtěchu Hronovi, který je mým finančním poradcem již 5let. Po celou tuto dobu se o pojištění moje i o pojištění mých dětí stará naprosto znamenitě. Vyřizování veškerých pojistných událostí je s ním velmi snadné a doposud veškerá spolupráce vedla k mé velké spokojenosti. Dříve jsem byla k ostatním finančním poradcům skeptická, díky předchozím zkušenostem. Pan Hron je milý, vstřícný a trpělivý. S takovým přístupem jsem se nikdy nesetkala a jsem mu za to opravdu vděčna. Své práci rozumí a je vidět, že ho baví a hlavně se snaží pomoci klientovi. Vždy dokáže sestavit jakoukoliv smlouvu k našim potřebám, žádné nesmyslné pojistky, které nic nevyřeší. K nikomu jinému nemám takovou důvěru.

Ještě jednou velké díky a i nadále mnoho úspěchů a trpělivosti s námi klienty.

Paní Zichová, Nové Veselí

Schůzky s panem Hronem probíhají v přátelské atmosféře. Z jednání bylo zřejmé, že se ve své práci perfektně orientuje a má přehled o výhodách jednotlivých finančních produktů. Je velice nápomocný a časově flexibilní. Jeho služby hodnámě využívat i do budoucna.
Manželé Dohnalovi

Dobrý den,touto cestou bychom chtěli poděkovat za skvělou spolupráci panu Vojtěchu Hronovi. Vše nám podrobně vysvětlil a pomohl nám najít možnosti pojištění našeho domku,ale i nás samotných.Z jeho vystupování je cítit,že má tuto práci rád a je člověkem na svém místě.Vždy je usměvavý a tak se na jeho návštěvu těšíme.Doufáme,že nám bude radit dál a určitě ho doporučíme i našim známým. Děkujeme.
Manželé Eisovi